Аудіосистема Grunhelm GW-4239-BM
- Код товару: 94153
- Модель: GW-4239-BM
-
1 965 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аудіосистема Grunhelm GW-4239-BM
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт; кардридер |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | караоке |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| USB для зарядки аудіосистеми | USB C |
| Автономне живлення | акумулятор |
| Габарити (ВхШхГ) | 420x176x176 мм |
| Ємність акумулятора | 1800 мАгод |
| Мікрофон в комплекті | + |
| Світлові ефекти | + |
| Час роботи | 4 год |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | чорний |
| Призначення | для вечірок |
| Роз'єми | |
| Входи | mini-Jack (3.5 мм); під мікрофон |
| Технічні хар-ки | |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність системи | 16 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





