Акустична система Sonus Faber Sonetto II
- Код товару: 87757
- Модель: Sonetto II Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Акустична система Sonus Faber Sonetto II
| Інше | |
| Вага | 13.6 кг |
| Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ) | 37x25x33 см |
| Діаметр ВЧ динаміка | 29 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 165 мм |
| Матеріал оздоблення | дерево |
| Комплектація | |
| Колір | коричневий, чорний, білий |
| Призначення | домашня |
| Розміщення | полична |
| Конструкція | |
| Особливості конструкції | магнітне екранування; Bi-Amping/Bi-Wiring |
| Потужність / частота | |
| Загальний частотний діапазон | 42 – 25000 Гц |
| Максимальна потужність підсилювача | 200 Вт |
| Технічні характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 |
| Кількість каналів | комплект 2.0 |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | пасивна |
| Частота кросовера | 2.65 кГц |
| Чутливість | 87 дБ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



