Зарядна станція EcoFlow RIVER 2
- Код товару: 85204
- Модель: RIVER 2 256Wh
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зарядна станція EcoFlow RIVER 2
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 256 Вт*год |
| Потужність зарядки (прикурювач) | 100 Вт |
| Потужність зарядки (розетка) | 360 Вт |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 110 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Циклів зарядки | 3000 |
| Час зарядки (розетка) ≈ | 60 хв |
| Час зарядки (сонячна панель) ≈ | 180 хв |
| Виходи | |
| DC вихід | 1 шт (12.6 В 100 Вт) |
| USB A | 2 шт; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB type C | 1 шт; 3 A; 60 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Розеток (230 В) | 1 шт |
| Входи (зарядка станції) | |
| Від порту USB type C | + |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Дод. порти | C13/14 (заряджання) |
| Інше | |
| Блок живлення | вбудований у корпус |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити | 142x245x214 мм |
| Дисплей | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Синхронізація зі смартфоном | Bluetooth та Wi-Fi |
| Температура експлуатації | 0 °C ~ +45 °C |
| Комплектація | |
| Комплектація | зарядна станція |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Функція ДБЖ | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













