Зарядна станція ANKER SOLIX F3000
- Код товару: 94075
- Модель: SOLIX F3000
-
108 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зарядна станція ANKER SOLIX F3000
| Батарея та час зарядки | |
| Ємність батареї | 3072 Вт*год |
| Підключення дод. батареї | + |
| Потужність зарядки (розетка) | 1800 Вт |
| Потужність зарядки (сонячна панель) | 1200 Вт |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Циклів зарядки | 4000 |
| Виходи | |
| USB A | 2 шт.; 5В/2.4А; 12 Вт |
| USB C | 2 шт.; 3 A, 5 A; 100 Вт |
| Авто-прикурювач вихід | + |
| Розеток (230 В) | 3 шт. |
| Входи (зарядка станції) | |
| Anderson port | 13.4 В / 30 |
| Від сонячних панелей | + |
| Вхідний порт ХТ60 | + |
| Дод. порти | C13/14 (заряджання) |
| Інше | |
| Блок живлення | вбудований у корпус |
| Вага | 41.5 кг |
| Габарити | 651×300×377 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | + |
| Колеса для транспортування | + |
| Маркування виробника | A1782111 |
| підсвічування | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Температура експлуатації | -20 °C ~ +40 °C |
| Комплектація | |
| Комплектація | зарядна станція |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Функція ДБЖ | + |
| Час перемикання на батарею | 20 мс |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














