Витяжка Gorenje WHI 629 EB (735480)
- Код товару: 67429
- Модель: WHI 629 EB
-
9 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Gorenje WHI 629 EB (735480)
| Інше | |
| Висота (макс.) | 108 см |
| Висота (мін.) | 78 см |
| Глибина | 33.5 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Маркування виробника | 735480 |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | похила |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 61 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 50 дБ |
| Потужність | 112 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | металевий |
| Модель вугільного фільтра | 784407 |
Опис
Стильна та досить продуктивна кухонна витяжка із щілинною системою всмоктування повітря та класичною кнопковою панеллю управління. Модель має привабливий похилий дизайн та традиційну ширину корпусу (60 см), завдяки чому чудово підійде для спільної роботи з широким асортиментом сучасних варильних поверхонь та кухонних плит. В основі витяжки Gorenje WHI 629 EB знаходиться електродвигун потужністю 112 Вт, здатний підтримувати максимальну потужність всмоктування на рівні 429 м³/год.
По суті, техніка з подібними характеристиками здатна обслуговувати приміщення малої чи середньої площі (8-12 м2). Усього виробником передбачено три класичні режими потужності, перемикання між якими здійснюється за допомогою простої кнопкової панелі управління. Рівень створюваного під час шуму знаходиться в межах 50-61 дБ. Система освітлення сформована із двох світлодіодних ламп. Традиційно, як для сучасної моделі, пристрій може працювати як у режимі відведення повітря, так і в режимі рециркуляції, але останньому користувачеві доведеться докупити спеціальний вугільний фільтр.
Сравнение Витяжка Gorenje WHI 629 EB (735480) с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні









