Плита Beko FSM52334DAO
- Код товару: 93991
- Модель: FSM52334DAO
-
16 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Плита Beko FSM52334DAO
| Варильна поверхня | |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Решітки конфорок | чавунні |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| автопідпал | варильної поверхні |
| Газ-контроль | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Кришка | скляна |
| Духовка | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Комплектація | |
Опис
Чорна комбінована плита торгової марки Beko — це кухонний прилад середньої цінової категорії з шириною корпусу 50 см (при традиційних розмірах у висоту та глибину — відповідно 85 і 60 см). Модель можна рекомендувати для відносно невеликих кухонь, де необхідно раціонально використовувати кожен сантиметр простору. Варильна панель передбачає емальовану робочу поверхню з чотирма газовими пальниками різної потужності (еквівалент від 1000 до 2900 Вт).
Ззаду розташовані дві стандартні конфорки середнього розміру на 2000 Вт, спереду зліва — найпотужніша, а справа — допоміжна. Плита Beko FSM 52334 DAO передбачає 60-літрову електродуховку, причому робоча камера окрім класичних нагрівачів (верхнього і нижнього) має гриль та конвекцію (з окремим кільцевим нагрівачем). У загальній складності тут передбачено 8 режимів, включаючи 3D-приготування, розморожування та декілька варіантів грилювання.
Для налаштування температур (діапазон від 50 до 250 градусів Цельсія) та часу (таймеру) запропоновані як поворотні перемикачі, так і інформативний дисплей. Спрощення догляду після експлуатації духовки покликане забезпечити парове очищення SteamShine. Газова складова доповнена звичними опціями — автопідпалюванням та системою газ-контролю для захисту від витоків. Окремо варто відзначити галогенну підсвітку робочої камери, скляну кришку варильної поверхні і нижню шухляду для зберігання великої посуди та кухонного приладдя (сковородів, дек і т.д.).
Что касается видов грилей, то наибольшей популярностью в наше время пользуются электрогрили — они просты по конструкции, дают равномерный нагрев, позволяют точно регулировать режим и использовать множество дополнительных функций (вплоть до автоматических программ готовки). Так что подобные грили можно встретить даже в газовых духовках. А вот газовые устройства используются заметно реже: они считаются более экономичными, однако более сложны по конструкции и менее удобны в регулировке, чем электрические.










