Витяжка Gorenje TH 62 E4 X (735441)
- Код товару: 73796
- Модель: TH62E4X
-
6 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Gorenje TH 62 E4 X (735441)
| Інше | |
| Висота (макс.) | 17 см |
| Глибина | 30.6 см |
| Клас енергоспоживання | C |
| Маркування виробника | 735441 |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний рівень шуму | 71 дБ |
| Потужність | 135 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Модель вугільного фільтра | H10883187 |
Опис
Компактна вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з електромеханічною системою керування та LED-підсвічуванням. Відрізняється гідною потужністю всмоктування (до 450 м³/год) та помірним рівнем шуму (на першій швидкості), що забезпечується використанням надійного двигуна на довговічних підшипниках. Монтується в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь малої та середньої площі (до 12 м²). Ширина корпусу витяжки Gorenje TH 62 E4 X складає 60 см, що дозволяє їй повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Як і у більшості телескопічних моделей, ця витяжка обладнана прихованою панеллю управління, що відкривається після висування секції. Доступно регулювання швидкості обертання витяжного вентилятора (2 позиції) та увімкнення/вимкнення яскравих LED-світильників (2х4 Вт).
Сравнение Витяжка Gorenje TH 62 E4 X (735441) с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні










