Витяжка Fabiano Tecna 520 Black glass
- Код товару: 94506
- Модель: Tecna 520 Black glass
-
6 424 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Fabiano Tecna 520 Black glass
| Інше | |
| Висота (макс.) | 24.8 см |
| Глибина | 30 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Ширина | 52 см |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | повновбудована |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 61 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 35 дБ |
| Потужність | 210 Вт |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
Опис
Ця модель може стати чудовим рішенням для тих, хто шукає приховане, але при цьому ефективне рішення для вентиляції кухні. Її конструкція, що повністю вбудовується, дозволяє непомітно інтегрувати пристрій у навісну шафу, зберігши цілісний дизайн інтер'єру. При помірній споживаній потужності 210 Вт ця витяжка може розвивати продуктивність до 850 м³/год, що дає можливість швидко і ефективно позбавлятися запахів, пари і частинок жиру, що виникають у процесі приготування їжі.
Мінімальний рівень шуму в 35 дБ практично не завдає дискомфорту в звичайних ситуаціях. Витяжка Fabiano Tecna 52 має три режими швидкості, перемикання між яким здійснюється за допомогою сенсорної панелі керування. Завдяки світлодіодним лампам, розташованим у робочій зоні, можна готувати навіть при вимкненому основному освітленні — LED-елементи випромінюють досить яскраве світло і відрізняються низьким енергоспоживанням.
Вбудована алюмінієва касета-фільтр запобігає накопиченню жирових відкладень на внутрішніх вузлах витяжки і при бажанні легко знімається і миється під проточною водою, а для рециркуляційного режиму доступна опція установки вугільного фільтра, що вловлює запахи та дрібні частинки забруднень. Саме завдяки практичним рішенням витяжка Fabiano Tecna 52 добре підходить як для просторих кухонь, так і для приміщень середньої площі. Діаметр повітроводу становить 150 мм, що потрібно враховувати під час планування системи відведення. Але за відсутності можливості безпосередньо підключитися до вентиляційної шахти завжди можна активувати режим рециркуляції — повітря після проходження через додаткові фільтри повертається в приміщення.
Сравнение Витяжка Fabiano Tecna 520 Black glass с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні









