Холодильник LG GW-B509FVFW
- Код товару: 92934
- Модель: GW-B509FVFW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник LG GW-B509FVFW
| Інше | |
| Вага | 74 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203х59.5х68.2 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Польща |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 384 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Час збереження холоду | 16 год |
Опис
Дебютант 2025 року від бренду LG — це білий 2-камерний холодильник, який можна віднести до агрегатів середньої цінової категорії. Серед основних фішок приладу виділяється система Total No Frost, завдяки якій від користувачів не вимагається ручне розмороження, а також зручне управління. По-перше, модель передбачає зовнішнє сенсорне управління з дисплеєм та функцією індикації відчинених дверей.
Не випускаючи холод, тут можна задати потрібний температурний режим (причому незалежно для кожної з камер завдяки двом контурам охолодження). По-друге, холодильник LG GW-B509FVFW підтримує віддалений доступ зі смартфона — через застосунок ThinQ, а серед додаткових смарт-функцій виділяється інтелектуальна діагностика Smart Diagnosis. З 394 літрів загального об'єму на морозильник припадають 107 літрів.
Він звично розташований знизу і має 3 висувних прозорих бокси. У цій камері за добу можна заморозити до 12 кг продуктів, а при відсутності електроенергії холод всередині вдасться зберігати 16 годин. У 277-літровому холодильному відділенні знаходиться підвісна повнорозмірна полиця для пляшок, 4 відкритих відсіки, два висувних бокси, а саме зони вологості та свіжості — відповідно Moist Balance Crisper і FRESHConverter.
Ще одна сильна сторона моделі — надійний інверторний компресор, на який діє 10 років гарантії. Він робить роботу моделі тихішою (до 35 дБ) та економічнішою — енергоспоживання класу A++ з річним показником у 288 кВт*год. Система Total No Frost, сенсорне управління, віддалений доступ через смартфон, інтелектуальна діагностика, надійний інверторний компресор — ці характеристики виділяють холодильник серед конкурентів та вражають споживачів.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник LG GW-B509FVFW с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost



















