Витяжка Elica MISSY BL/A/60
- Код товару: 94076
- Модель: MISSY BL/A/60
-
4 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Elica MISSY BL/A/60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 106.1 см |
| Висота (мін.) | 89.4 см |
| Глибина | 45 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Маркування виробника | PRF0151543 |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Оформлення | купольна |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 68 дБ |
| Потужність | 96 Вт |
| Принцип роботи | відведення повітря |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | галогенні лампи |
Сравнение Витяжка Elica MISSY BL/A/60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні






