Витяжка Interline Slim Ultra X/S A/60
- Код товару: 88304
- Модель: SLIM ULTRA X/S A/60
-
4 699 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Interline Slim Ultra X/S A/60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 26.1 см |
| Глибина | 28.1 см |
| Діаметр повітровода | 150 мм |
| Клас енергоспоживання | D |
| Ширина | 59.5 см |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Потужність | 230 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Модель вугільного фільтра | CF 140 T |
Опис
Продуктивна та компактна вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з безвідмовною електромеханічною системою керування та LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування значної площі (до 18 м²). Відрізняється малою глибиною (у складеному вигляді – 28,1 см, з висунутою панеллю – 47,8 см), високою потужністю всмоктування турбовентилятора (до 1000 м³/год) та помірним рівнем шуму (тільки на першій швидкості), що забезпечується використанням якісного двигуна на довговічних підшипниках.
Монтується в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра. Ширина корпусу витяжки Interline Slim Ultra X/S A/60 складає стандартні 60 см, що дозволяє їй повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей газових/електричних кухонних плит або індукційних варильних поверхонь. Як і у більшості телескопічних моделей, ця витяжка обладнана прихованою панеллю керування, що відкривається після висування секції. Доступно регулювання швидкості обертання витяжного вентилятора (3 позиції) та увімкнення/вимкнення яскравих LED-світильників (2х1,5 Вт).
Сравнение Витяжка Interline Slim Ultra X/S A/60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні













