Витяжка Elica Era C IX/A/60
- Код товару: 47242
- Модель: ERA C IX/A/52
-
4 470 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Elica Era C IX/A/60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 18 см |
| Глибина | 30 см |
| Діаметр повітровода | 120 мм |
| Клас енергоспоживання | D |
| Ширина | 54 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | повновбудована |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 67 дБ |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Продуктивність (мотор) | 368 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | металевий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Недорога повністювбудовувана кухонна витяжка традиційної конструкції з інтуїтивно зрозумілим кнопковим управлінням. Встановлюється безпосередньо над варильною поверхнею на відстані не менше 500 мм для електричних плит і не менше 650 мм для газових. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування приміщень невеликої площі (до 10 м²).
Ширина цієї моделі становить 54 см, що дозволяє обслуговувати кухонні варильні поверхні і плити шириною 50 див Видимі горизонтальні поверхні корпусу витяжки Elica Era C IX/A/60 виготовлені з якісної нержавіючої сталі, яка легко очищається від забруднень за допомогою засобів побутової хімії. Просте і надійне механічне управління у вигляді кнопкового блоку дозволяє вибирати будь-який з трьох режимів продуктивності і активувати підсвічування (два вбудованих світлодіодних світильника потужністю 1,5 Вт). Для всмоктування гарячого повітря і випарів однієї або двох активно працюють конфорок досить найменш галасливої першій швидкості, яка не поміщає розмові і дає можливість чути звук телевізора. Максимальна продуктивність (368 м³/год, до 67 дБ) допоможе впоратися з сильними запахами і швидко провітрити кухню. Комплектується багатошаровим алюмінієвим миється фільтром.
Відеоогляди на Витяжка Elica Era C IX/A/60
Сравнение Витяжка Elica Era C IX/A/60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні









