Витяжка Elica LOL IX/A/90 (PRF0097323)
- Код товару: 26810
- Модель: LOL IX/A/90
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Elica LOL IX/A/90 (PRF0097323)
| Інше | |
| Висота (макс.) | 109 см |
| Висота (мін.) | 64 см |
| Глибина | 45 см |
| Маркування виробника | PRF0097323 |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | Т-подібна |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Потужність | 260 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | металевий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Широка Т-подібна кухонна витяжка з практичним електронним управлінням, LED-підсвічуванням і виходом для підключення повітропровода діаметром 150 мм. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, який вдало впишеться в будь-який сучасний світлий кухонний інтер'єр. Головною особливістю цієї моделі є її значна ширина (90 см), яка дозволяє повноцінно обслуговувати потужні моделі варильних поверхонь і плит із збільшеною кількістю конфорок або великими індукційними зонами.
Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для обслуговування приміщень середньої площі (до 16 м²). Корпус витяжки Elica LOL IX/A/90 виготовлений із добротної сталі, а кромка, на якій знаходиться дисковий перемикач режимів, оброблений загартованим склом. Передбачено чотири режими продуктивності: 3 постійних швидкості і інтенсивний режим, який після п'яти хвилин інтенсивної роботи автоматично перемикається на 3-ю швидкість. Є яскрава LED-освітлення (два світлодіодних світильника потужністю по 2,5 Вт кожен). При роботі на першій швидкості витяжка здатна обслуговувати одну-дві активних конфорки, не створюючи значного шуму. Крім стандартного алюмінієвого жирового, може працювати з додатковим вугільним фільтром.
Відеоогляди на Витяжка Elica LOL IX/A/90 (PRF0097323)
Сравнение Витяжка Elica LOL IX/A/90 (PRF0097323) с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні










