Витяжка Borgio BLT(R) 60
- Код товару: 84160
- Модель: BLT (MR) 60 Black
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Витяжка Borgio BLT(R) 60
| Інше | |
| Висота (макс.) | 19 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Колір | коричневий, слонова кістка, білий |
| Оформлення | з висувною панеллю |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний рівень шуму | 58 дБ |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Продуктивність (мотор) | 700 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Гарантия | |
Опис
Класичний представник кухонної витяжки, що вбудовується, з висувною панеллю, що позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент. Модель відрізняється гарною ефективністю, компактними розмірами корпусу та простою кнопковою панеллю управління, яка повністю ховається при закритій панелі. Кухонна витяжка Borgio BLT(R) 60 має класичну ширину корпусу 60 см, завдяки якій пристрій найбільш ефективно може працювати з широким асортиментом газових та електричних варильних поверхонь та плит.
Панель керування передбачає можливість регулювання продуктивності роботи пристрою в рамках трьох встановлених режимів. Максимальна продуктивність становить 700 м3/год. Пристрій обладнано класичним алюмінієвим жировловлюючим фільтром, передбачена можливість встановлення вугільного фільтра, який відкриває можливість використання пристрою в режимі рециркуляції, тобто без підключення до повітропроводу. Система підсвічування обладнана галогенними лампами. Також звернемо увагу на те, що модель представлена на ринку в широкому асортименті кольорів, що дозволяє підібрати модифікацію під існуючий інтер'єр кухні.
Сравнение Витяжка Borgio BLT(R) 60 с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні













