Витяжка Grunhelm GVG 156 TI
- Код товару: 94154
- Модель: GVG 156 TI
-
5 386 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Grunhelm GVG 156 TI
| Інше | |
| Вага | 12 кг |
| Висота (макс.) | 33.5 см |
| Глибина | 47 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Комплектація | |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Оформлення | купольна (зі склом) |
| Тип і монтаж | традиційна (пристінна) |
| Технічні параметри | |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність | 230 Вт |
| Принцип роботи | відведення повітря |
| Продуктивність (мотор) | 900 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Гарантия | |
Опис
Продуктивна та зовні приваблива купольна витяжка зі скляною панеллю, представлена на ринку брендом Grunhelm у 2024 році. Почнемо з того, що модель може працювати лише у режимі відведення. Потужність двигуна 900 м³/год дозволяє швидко очищати повітря навіть при інтенсивному приготуванні, а три швидкості роботи дають можливість регулювати інтенсивність вентиляції. Фільтраційна система витяжки Grunhelm GVG 156 TI представлена алюмінієвим жироуловлюючим фільтром, який захищає кухонні поверхні від осідання жиру та легко очищається. Додаткова зручність забезпечує енергоефективне світлодіодне освітлення (2×1,5 Вт), яке створює м'яке та рівномірне світло над робочою зоною. Управління роботою пристрою здійснюється простими та надійними кнопковими перемикачами, що забезпечують зручне перемикання режимів та регулювання потужності.
Сравнение Витяжка Grunhelm GVG 156 TI с другими моделями
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні











