Вбудований холодильник Samsung BRB70F26C1S0UA
- Код товару: 93246
- Модель: BRB70F26C1S0UA
-
35 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB70F26C1S0UA
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5х54х55 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Польща |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1778х555х560 мм |
| Споживання енергії в рік | 289 кВт/год |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 264 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 72 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Температура морозилки | -23 °C |
| Час збереження холоду | 6 год |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 2 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; керування зі смартфона (Wi-Fi); індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона свіжості; полиця для пляшок |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 192 л |
| Полиць | 4 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












