Вбудований холодильник Samsung BRB30715DWW
- Код товару: 81641
- Модель: BRB30715DWW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Samsung BRB30715DWW
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5x54x55 см |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Кріплення фасаду | жорстке кріплення |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 294 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 72 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Температура морозилки | -23 °C |
Опис
Класичний двокамерний холодильник з інверторним компресором, двома окремими контурами циркуляції хладагента і повною підтримкою технології Full No Frost. Модель була представлена на ринку популярним брендом Samsung у 2021 році та позиціонується у верхній ціновий сегмент. Загальний об'єм цієї моделі становить 294 л, завдяки чому пристрій може бути хорошим вибором для сімейства з 2-4 осіб.
Простора холодильна камера (222 л) оснащена п'ятьма скляними полицями, а також спеціальними зоною свіжості, зоною вона вологості та мультизоною Cool Select+. У свою чергу морозильна камера вбудованого холодильника Samsung BRB30715DWW має ємність на рівні 72 л, але при цьому здатна підтримувати найнижчу температуру всередині -23 °C, а також може заморожувати до 6 кг свіжих продуктів за добу. Динамічна система охолодження No Frost, яка ґрунтується на примусовому нагнітанні попередньо охолодженого повітря, дозволяє уникнути утворення льоду на стінках камер. Також холодильник обладнаний тихим та енергоефективним компресорним блоком інверторного типу – рівень створюваного під час роботи шуму не вище 35 дБ.














