Вбудований холодильник Electrolux LFB3AE82R
- Код товару: 93641
- Модель: LFB3AE82R
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Electrolux LFB3AE82R
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.9x59.7x54.5 см |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Маркування виробника | 933 025 098 |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 148 кВт/год |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 110 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 16 л |
| Потужність заморожування | 3.1 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 94 л |
| Полиць | 4 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





