Вбудований холодильник Electrolux ENS 6TE19 S
- Код товару: 76363
- Модель: ENS6TE19S
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Electrolux ENS 6TE19 S
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 189.4x56x55 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Маркування виробника | 925 561 035 |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 1894x560x550 мм |
| Споживання енергії в рік | 236 кВтч |
| Управління | сенсорне |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 273 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 60 л |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Швидке заморожування | + |
| Ящиків морозильної камери | 3 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | режим відпустки; захист від дітей; дисплей; індикатор закриття дверцят; перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 213 л |
| Полиць | 5 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










