Вбудована пральна машина Electrolux EW7WN368SUI
- Код товару: 93668
- Модель: EW7WN368SUI
-
41 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована пральна машина Electrolux EW7WN368SUI
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.9x59.6x55.3 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | + |
| Країна виробництва | Італія |
| Маркування виробника | 914 606 435 |
| Рівень шуму (віджимання) | 70 дБ |
| Управління | поворотна ручка + сенсори |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас гучності | A |
| Клас енергоспоживання (new) | B |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 45 л |
| Завантаження | 8 кг |
| Завантаження для сушіння | 4 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Максимальна швидкість віджимання | 1600 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
| Об'єм барабана | 52 л |
| сушка | + |
| Функції та можливості | |
| Програми | 14; швидке прання; делікатне прання; гігієна (дитячий одяг) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








