Вбудована посудомийна машина Gorenje GV 672C60
- Код товару: 72276
- Модель: GV672C60
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gorenje GV 672C60
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x60x57 см |
| Глибина для монтажу | 585 мм |
| Дисплей | LED |
| Інверторний двигун | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 7 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 16 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 7 |
| Ключові програми | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна; годинна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Високоефективна повновбудовувана автоматична посудомийна машина 2020 року з великою місткістю, поліпшеною конденсаційної сушінням, довговічним інверторним приводом Inverter PowerDrive і можливістю підключення до лінії гарячого водопостачання (до 70 °C). Завдяки корпусу з шириною 60 см і оптимізованої внутрішньої конструкції, здатна приймати до 16 повних комплектів посуду за одне завантаження.
Відрізняється вражаюче тихою роботою (рівень шуму стандартних програм не більше 42 дБ) що може бути важливо для установки у відкритих кухонних зонах, які не мають надійної звукоізоляції від місць відпочинку людей. Заявлений вищий клас енергоефективності А+++, є таймер відстрочки запуску до 24 ч.Завдяки наявності спеціального датчика завантаження і аквасенсора, дбайливо витрачає воду (у разі використання програми ЕСО).
Посудомийна машина Gorenje GV 672c60 позиціонується виробником як продукт середньої цінової категорії. Вона обладнана поліпшеною фірмовою трирівневою системою кошиків, здатної вміщати в себе великогабаритні і нестандартні предмети посуду. Електронною системою управління передбачено 7 основних програм і кілька додаткових режимів. Три вбудованих розбризкувача забезпечують значний тиск струменів і ретельно промиють всі поверхні, завантажені в робочу камеру. В якості витратних матеріалів можуть використовуватися окремі реагенти або комбіновані засоби 3-в-1.

















