Вбудована посудомийна машина Fabiano FBDW 5409
- Код товару: 94521
- Модель: FBDW 5409
-
16 344 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Fabiano FBDW 5409
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.9x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води | 9 л |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |







