Вбудована посудомийна машина AEG FSK94858P
- Код товару: 91892
- Модель: FSK94858P
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина AEG FSK94858P
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Ковзне кріплення фасаду | + |
| Ліфт нижнього кошика | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Підсвічування камери | + |
| Проекція роботи на підлозі | з індикацією часу |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x59.6x56 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Дисплей | LED |
| Управління | сенсорне |
| Управління через Інтернет | + |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 11 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | C |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Додаткові форсунки | + |
| Режими мийки | швидка мийка; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; нічна (тиха); самоочищення; 160 хвилин, 90 хвилин, 60 хвилин |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















