Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EVM9E2XT
- Код товару: 93680
- Модель: EVM9E2XT
-
26 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EVM9E2XT
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.6х59.5х55 см |
| Дисплей | TFT |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | 944 005 261 |
| Об'єм | 44 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 1000 Вт |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450х560х550 мм |
| Управління через Інтернет | + |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





