Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EVM 8E08 X (944 004 941)
- Код товару: 86287
- Модель: EVM8E08X
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EVM 8E08 X (944 004 941)
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5x59.5x56.7 см |
| Дисплей | TFT |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Маркування виробника | 944 004 941 |
| Об'єм | 42 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівнів потужності | 10 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 450x560x550 мм |
| Функції | гриль; своя програма; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











