Вбудована кавоварка Fulgor Milano FCM4500TFX
- Код товару: 93766
- Модель: FCM4500TFX
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована кавоварка Fulgor Milano FCM4500TFX
| Інше | |
| Вага | 26 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 75.8х47.6х47.6 см |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Кава | в зернах; мелена |
| Кількість бункерів | 2 бункери |
| Колір | сріблястий |
| Макс. висота чашки | 100 мм |
| Об'єм кавомолки | 200 г |
| Порцій за 1 раз | 2 шт. |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Резервуар для молока | + |
| Тип | еспресо (автоматична) |
| Тиск | 15 бар |
| Функції та можливості | самоочищення; фільтр для води; дисплей; сенсорні кнопки |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне та ручне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | лунго; капучино; гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








