Вбудована кавоварка Fulgor Milano FCM4500TFX
- Код товару: 93766
- Модель: FCM4500TFX
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована кавоварка Fulgor Milano FCM4500TFX
| Інше | |
| Вага | 26 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 75.8х47.6х47.6 см |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | + |
| Кава | в зернах; мелена |
| Кількість бункерів | 2 бункери |
| Колір | сріблястий |
| Макс. висота чашки | 100 мм |
| Програми і регулювання | |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне та ручне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури; жорсткості води |
| Режими | лунго; капучино; гаряча вода |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Срібна кавоварка бренду Fulgor Milano — це пристрій для вбудови у кухонну нішу, що представляє вищий ціновий сегмент. Модель має обробку фронтальної поверхні під нержавіючу сталь, але в продажу також зустрічаються родинні версії у чорному та білому кольорах. Для керування передбачена сенсорна панель з невеликим інформаційним дисплеєм. Буквально одним натиском можна запустити приготування еспресо або його подвійної порції, а також капучино чи подачу кип'ятку (для заварювання чаю або ручного створення американо).
Вбудована кавоварка Fulgor Milano FCM 4500 TF X передбачає автоматичний капучинатор з молочником, тому вручну збивати піну для кавово-молочних напоїв не доведеться. Як сировину для заварювання можна використовувати мелений каву (є спеціальний відсік для його додавання) або зерна. Останні подрібнюються за допомогою кавомолки з підтримкою 13 ступенів регулювання помелу, плюс для зерен є бункер на 200 грамів.
До переваг моделі можна віднести можливість гнучко налаштувати напої під свої уподобання: наприклад, тут є по 5 рівнів для регулювання міцності та обсягу порції, а також 3 варіанти температури води. Оснащення приладу включає помпу з робочим тиском 15 бар, нагрівальний елемент на 1350 Вт і знімний заварювальний блок, який передбачає нескладний догляд. Ще виділимо 1.8-літровий резервуар для води, підтримку самоочищення і телескопічні напрямні для зручного доступу до робочих ємностей та легкого обслуговування. Неймовірне поєднання автоматичного капучинатора, різних уподобань помелу та потужний нагрівальний елемент роблять цей товар бездоганним вибором для кавових гурманів.












