Вбудована кавоварка Bosch CTL7181B0
- Код товару: 94230
- Модель: CTL7181B0
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована кавоварка Bosch CTL7181B0
| Інше | |
| Вага | 19 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 59.4x45.5x38.5 см |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Комплектація | |
| Вбудована кавомолка | керамічні жорна |
| Кава | в зернах; мелена |
| Колір | чорний |
| Макс. висота чашки | 150 мм |
| Об'єм кавомолки | 400 г |
| Програми і регулювання | |
| Керування зі смартфона | Wi-Fi |
| Приготування молочних напоїв | автоматичне |
| Регулювання | ступінь помелу зерна; міцність напою; об'єм напою; температури |
| Режими | еспресо макіато; подвійний еспресо; рістретто; американо; кава крема; капучино; лате; лате макіато; гаряче молоко; молочна піна; гаряча вода; своя програма |
| Своя програма | 8 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Вбудована кавомашина компанії Bosch 2023 року випуску - це рішення вищої цінової категорії і представник преміум-лінійки бренду Serie 8. Connect. Після синхронізації за допомогою Wi-Fi взаємодіяти з моделлю можна з однойменної мобільної програми в будь-якому місці, де є інтернет. Кавовий автомат Bosch CTL 7181B0 має багатий вибір програм, включаючи ходові види чорної кави (еспресо, американо, ристретто) та численні кавово-молочні рецепти (латте, капучино, еспресо макіато та просто подачу молочної піни).
За приготування останньої відповідає автоматичний капучинатор із молочником на 500 мл та підтримкою гігієнічного очищення парою AutoMilk Clean. Додаткові функції не обмежуються гнучкими налаштуваннями об'єму, температури та міцності напоїв, адже тут можна в один натиск зробити подвійний еспресо (DoubleCup) або посилити міцність (AromaDouble Shot). Також є можливість створювати свої програми в рамках численних профілів користувача. Окремо варто сказати про якісну «начинку» приладу, яка включає 19-сильну помпу, нагрівальний елемент на 1600 Вт, знімний блок для заварювання. Плюс є досить великі резервуари – бак на 2.4 літри води та зерновий бункер на 500 грам.








