Очищувач повітря Beko ATP7100I
- Код товару: 85762
- Модель: ATP 7100 I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Очищувач повітря Beko ATP7100I
| Комплектація | |
| Вага | 4.8 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 65 дБ |
| Мін. рівень шуму | 39 дБ |
| Площа приміщення (очищення) | 36 м² |
| Потужність споживання | 36 Вт |
| Призначення | очищувач |
| Продуктивність | 306 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 530x270x270 мм |
| Управління | електронне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA |
| Функції | регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; авторежим очищувача; таймер відключення; індикатор якості повітря |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







