Зволожувач повітря Ardesto USH-H-65W
- Код товару: 93861
- Модель: USH-H-65W
-
1 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зволожувач повітря Ardesto USH-H-65W
| Комплектація | |
| Вага | 1.46 кг |
| Витрата води | 390 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Об'єм бака для води | 6.5 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 40 м² |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 505x210x225 мм |
| Управління | сенсорне |
| Функції | контроль вологості (гігростат); регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; ароматизатор; очищення води; таймер відключення; відключення за відсутності води; верхнє доливання води; дисплей; індикатор вологості; пульт ДК; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 16.7 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











