Циркулярна пила DeWALT DCS576N
- Код товару: 63739
- Модель: DCS576N
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Циркулярна пила DeWALT DCS576N
| Акумулятор | |
| Акумуляторна платформа | DeWALT 54V XR FLEXVOLT |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Напруга батареї | 54 В |
| Сумісні акумулятори | DCB546, DCB547, DCB548 |
| Двигун | |
| Макс. оберти диска | 5800 об/хв |
| Розташування двигуна | поперечно |
| Інше | |
| Вага | 3.7 кг |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип | переносна |
| Тип пристрою | циркулярна (дискова) |
| Ріжуче обладнання | |
| Глибина пропилу (нахил 45°) | 43 мм |
| Глибина різу | 61 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кут нахилу пили | 57 ° |
| Розмір шини / диску | 190 мм |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | без зарядного пристрою |
| Функції | електронний захист двигуна; безщітковий двигун; гальмо двигуна; підсвічування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












