Аератор Stiga SV213E
- Код товару: 94372
- Модель: SV213E
-
6 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аератор Stiga SV213E
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Інше | |
| Вага | 9.8 кг |
| Діаметр задніх коліс | 9.4 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Комплектація | |
| Кількість установок глибини | 4 |
| Макс. висота обробки | 4 мм |
| Макс. глибина обробки | 6 мм |
| Регулювання глибини обробки | синхронна |
| Тип | комбінований |
| Конструкція | |
| Об'єм мішка | 40 л |
| Робочий механізм | 16 ножів / 36 пружинних лап |
| Тип мішка | м'яка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Одна з найбільш вдалих моделей комбінованих садових електричних аераторів-скарифікаторів 2018 модельного року з кабельним живленням від побутової електричної мережі. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для побутового та напівпрофесійного використання декоративних та спортивних газонах. В комплект поставки пристрою входять два змінних робочих валу.
Вал-аератор оснащений 36 сталевими пружинними елементами, а вал-розпушувач несе на собі 16 сталевих ножів. Перший з перерахованих інструментів відмінно справляється з завданнями аерації, а другий створює невеликі поверхневі розрізи дерну (скарифицирует дерен), які сприяють появі нових пагонів і поліпшення загального стану газонів. Обидва види обробки виконуються двічі за сезон і значно полегшують доступ для добрив, води і кисню.
Аератор-скарифікатор Stiga SV 213 E оснащений надійним колекторним електродвигуном потужністю 1300 Вт і центральним синхронним перемикачем, керуючим глибиною обробки. Є місткий м'який мішок-травозбірник об'ємом 40 л, в який потрапляють залишки коренів, соломи і шматочки моху. Легке пластикове шасі (9,8 кг) з широкими колесами демонструє відмінну маневреність і без проблем управляється оператором за допомогою складаний рукояті. Для підключення і роботи на прибудинковій території необхідний подовжувач кабелю або кабельний барабан.



