Циркулярна пила DeWALT DCS576N
- Код товару: 63739
- Модель: DCS576N
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Циркулярна пила DeWALT DCS576N
| Акумулятор | |
| Акумуляторна платформа | DeWALT 54V XR FLEXVOLT |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Напруга батареї | 54 В |
| Сумісні акумулятори | DCB546, DCB547, DCB548 |
| Двигун | |
| Макс. оберти диска | 5800 об/хв |
| Розташування двигуна | поперечно |
| Інше | |
| Вага | 3.7 кг |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Комплектація | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Тип | переносна |
| Тип пристрою | циркулярна (дискова) |
| Ріжуче обладнання | |
| Глибина пропилу (нахил 45°) | 43 мм |
| Глибина різу | 61 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
Опис
Велика глибина пропилу. Великий кут нахилу. Безщітковий двигун. Електронний захист двигуна. Підсвічування.
— Підсвічування. Вбудована в пилу система підсвічування. Дана функція однозначно бажана під час роботи в умовах слабкої освітленості. Однак вона може стати в нагоді і при яскравому зовнішньому світлі: місце роботи нерідко опиняється в тіні (наприклад, від самого інструменту), і без спеціального підсвічування працювати в таких умовах буває складно.
— Електронний захист двигуна. Система захисту, що відключає живлення двигуна пили у разі критичного зростання навантаження — наприклад, при заклинюванні диску/ланцюга. Такі системи застосовуються в електричних пилах (див. «Джерело живлення»). Вони дають змогу уникнути пошкодження агрегата при перевантаженні. При цьому зазначимо, що електронний захист є багаторазовим, після спрацювання та усунення проблеми достатньо знову включити живлення — і пилою можна знову користуватися.
— Безщітковий двигун. Наявність безщіткового (безколекторного) двигуна в електричній пилі (див. «Джерело живлення»). Такі електродвигуни мають ряд переваг перед традиційними колекторними: зокрема, вони економічніші в плані енергоспоживання, менш шумні, а також не іскрять, що може виявитися важливим в умовах підвищеної пожежної небезпеки. Недоліки безщіткових моторів — складність і висока вартість.
















