Аератор Stiga SV415E
- Код товару: 94424
- Модель: SV415E
-
8 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Аератор Stiga SV415E
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Інше | |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр задніх коліс | 16 см |
| Діаметр передніх коліс | 14 см |
| Маркування виробника | 290002152/14 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Комплектація | |
| Макс. висота обробки | 5 мм |
| Макс. глибина обробки | 13 мм |
| Регулювання глибини обробки | синхронна |
| Тип | комбінований |
| Тип двигуна | електричний (мережа) |
| Конструкція | |
| Об'єм мішка | 50 л |
| Регулювання ручки по висоті | + |
| Робочий механізм | 20 ножів / 44 пружинних кігтя |
| Тип мішка | жорсткий |
| Гарантия | |
Опис
Одна з найбільш вдалих моделей садових електричних аераторів 2018 модельного року від відомого шведського виробника садового електроінструменту. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для побутового та напівпрофесійного використання на прибудинковій території. Являє собою пристрій для оздоровлення газону, яке виконується шляхом створінь проколів у верхньому шарі грунту.
Така обробка полегшує доступ для добрив, води і кисню. Аератор Stiga SV 415 E комплектується двома типами виконавчого механізму. Перший, з 44-пружинними зубами призначений для якісної аерації, а другий механізм, оснащений 20 ножами для розпушування, може виконувати скарифікацію (видалення висохлої трави, невелика обрізка і омолодження газону). Робоча глибина обробки плавно регулюється в діапазоні від -13 мм до +4,5 мм.
Аератор оснащений практичним і містким мішком на 50 літрів для збору залишків коренів і соломи. Додатковими плюсами застосування такого інструменту є суттєвою зменшення кількості моху і економія добрив. Завдяки пристойній продуктивності і ширині захвату 38 см аератор може використовуватися для любительського і напівпрофесійного ландшафтного дизайну. Для підключення і роботи на прибудинковій/садової/паркової території потрібен великий подовжувач або кабельний барабан.




