Телевізор TCL 75T7B
- Код товару: 93434
- Модель: 75T7B
-
39 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор TCL 75T7B
| Інше | |
| Вага | 23.2 кг |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1668x1025x335 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1668x962x92 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Настінне кріплення | VESA 400x400 мм |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Споживана потужність | 127 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Розмір діагоналі | 75 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby AC4, Dolby TrueHD, DTS-HD |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 3 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN |
| Технології HDMI | ALLM, eARC, VRR, CEC |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 5 (802.11ac); Miracast; Chromecast; Bluetooth; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Функції та можливості | |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | QLED |
| Підтримка HDR | HDR10+, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Частота зміни кадрів | 50 120 Гц FHD / |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ
















