Телевізор Grunhelm GTHD32T2
- Код товару: 72524
- Модель: GTHD32T2
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Grunhelm GTHD32T2
| Інше | |
| Габарити (ШхВхГ) | 728x481x205 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 728x430x86 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100х100 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Розмір діагоналі | 32 " |
| Мультимедіа | |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Телетекст | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; коаксіальний (SPDIF) |
| Входи | USB; компонентний; композитний |
| Функції та можливості | |
| Динамічна контрастність | 100 000:1 |
| Покриття екрана | глянцеве |
Опис
Невеликий телевізор без смартфункцій на борту, оснащений матовим екраном 32-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю картинки 1366х768 пікселів. Дисплей у моделі цілком стандартний: він характеризується частотою зміни кадрів 60 Гц, статичною контрастністю 1 000:1, має поріг пікової яскравості 200 кд/м². На озброєнні Grunhelm GTHD32T2 перебуває цифровий тюнер з підтримкою мовних стандартів DVB-T2 і DVB-C (ефірне і кабельне ТБ відповідно).
Вбудований медіаплеєр телевізора "читає" поширені файлові формати аудіо - і відеофайлів з USB-накопичувачів. Інші пристрої ззовні підключаються до ТВ-панелі через один з двох HDMI-портів, а також компонентний і композитний відеовходи. За звучання моделі несуть відповідальність стереодинаміки формату 2 х 5 Вт. Опорними точками для корпусу телевізора виступають акуратні бічні ніжки. Альтернативний спосіб розміщення ТВ-панелі має на увазі використання настінного кронштейна VESA в популярній розмірності 100х100 мм (купується окремо).
Сравнение Телевізор Grunhelm GTHD32T2 с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ


















