Пральна машина LG AI DD F4WV309S4
- Код товару: 82353
- Модель: F4WV309N3E
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина LG AI DD F4WV309S4
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 66 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x56 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 73 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання (new) | B |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 50 л |
| Завантаження | 9 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
Опис
Досить просунута пральна машина з інверторним двигуном і прямим приводом, представлена на ринку в 2021 році. Позиціонується виробником в середній ціновий діапазон і може послужити хорошим вибором для сімейства з 3-4 чоловік. Пральна машина LG AI DD F4WV309S4 оснащена барабаном з максимальною місткістю 9 кг, що дозволяє за раз випрати досить велику кількість білизни. Середня витрата води при цьому становить 50 л на повний цикл, а швидкість віджиму регулюється користувачем в межах до 1400 об/хв.
Всього виробником передбачений набір з 14 програм спеціалізованого прання, що дозволяє враховувати тип тканини, що очищається і рівень її забрудненості. При цьому спеціальний режим інтелектуального прання AI DD може робити це самостійно, автоматично регулюючи параметри прання для найбільшої ефективності. А режим прання парою Steam + забезпечить додатковий антибактеріальний ефект і відмінно підійде для прання дитячих речей і речей людей, які страждають від алергій.
Сравнение Пральна машина LG AI DD F4WV309S4 с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину

















