Пральна машина Whirlpool WRSB 7259 WB UA
- Код товару: 83465
- Модель: WRSB7259WBUA
- 16 555 грн.
-
15 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Whirlpool WRSB 7259 WB UA
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 61.5 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х59.5х43.5 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Італія |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 7 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
Опис
Фронтальна пральна машина бренду Whirlpool дебютувала у продажу восени 2022 року та поповнила когорту рішень середнього цінового сегменту. За загальну надійність приладу відповідає інверторний мотор, який також позитивно впливає на енергоспоживання (останнє відповідає високому класу A+++). При глибині корпусу в 43.5 см модель за раз готова відпрати до 7 кг бавовняних речей, чого практично цілком достатньо для невеликих сімей.
Пральна машина Whirlpool WRSB 7259 WB передбачає 16 робочих програм. Так, є п'ять повсякденних циклів — бавовна, синтетика, 30-хвилинне прання та два варіанти видалення плям (звичайне та прискорене). Крім цього, вистачає і спеціалізованих режимів, наприклад, для шовку, вовни та інших делікатних тканин, а також для пухових курток і білих речей. На окрему згадку заслуговує цикл антиалергії та освіження речей парою, яке покликане позбавити одяг від неприємних запахів. Після видалення забруднень прилад виконує віджимання на швидкостях до 1200 об/хв (при цьому рівень шуму може досягати позначки 78 дБ). З інших особливостей варто виділити лаконічні керівні органи з поворотним перемикачем і LED-дисплеєм, а також функцією захисту від дітей.
Сравнение Пральна машина Whirlpool WRSB 7259 WB UA с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину











