Пральна машина LG F4Y5ES0W
- Код товару: 93294
- Модель: F4Y5ES0W
-
29 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина LG F4Y5ES0W
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від перепадів напруги | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x62 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 71 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | A |
| Клас гучності | A |
| Клас енергоспоживання (new) | A |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 54 л |
| Завантаження | 11 кг |
| Інверторний двигун | + |
Опис
Пральна машина компанії LG забезпечує інтелектуальний підхід до прання з максимальною захистом тканин і скороченням часу циклу. За умови завантаження у 11 кг вона стане універсальним рішенням для великих родин, яким важлива висока продуктивність, енергоефективність і можливість швидкого якісного прання великих партій білизни. Барабан із нержавіючої сталі з тисненою внутрішньою поверхнею і тонкими сталевими підйомниками Stainless Steel Slim Lifter забезпечує дбайливе поводження з різними типами тканин.
Інверторний двигун з прямим приводом Inverter DirectDrive працює без ременів і щіток, забезпечуючи тиху роботу, мінімальний знос, високу надійність і тривалий термін служби. Система захисту від перепадів напруги дозволяє техніці LG працювати без збоїв у діапазоні від 174 до 400 Вольт, захищаючи пристрій від пошкоджень при нестабільному електропостачанні або відключеннях світла.
Головною особливістю LG F4Y5ES0W є технологія AI DD: вона заснована на базі даних із 20 тисяч комбінацій типів тканин і використовує глибоке навчання для автоматичного визначення ваги і властивостей завантаженої білизни, підбираючи індивідуальний алгоритм руху барабана для кожного типу тканини. Система 6 Motion DD застосовує шість різних типів руху барабана залежно від програми і типу тканини.
TurboWash 360º дозволяє ретельно і якісно випрати повне завантаження всього за 39 хвилин завдяки удосконаленій системі розпилення води, яка інтенсивно зрошує білизну зі всіх боків барабана, забезпечуючи повноцінне прання і полоскання в три рази швидше стандартного циклу. Функція обробки паром Steam використовує пар для знищення до 99.9% алергенів, включаючи пилових кліщів, пилок рослин і інші подразники. Функція Smart Diagnosis дає можливість швидко діагностувати несправності через смартфон з встановленим додатком LG ThinQ, передаючи інформацію про проблеми безпосередньо в сервісний центр для оперативного рішення.
Сравнение Пральна машина LG F4Y5ES0W с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину



















