Пральна машина LG AI DD F4DV509S1E
- Код товару: 83021
- Модель: F4DV509S1E
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина LG AI DD F4DV509S1E
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 73 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x56.5 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр завантажувального люка | 30 см |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас гучності | A |
| Клас енергоспоживання (new) | B |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 50 лцикл прання + сушіння / |
| Завантаження | 9 кг |
| Завантаження для сушіння | 6 кг |
Опис
Просунута та багатофункціональна прально-сушильна машина від LG зразка 2022 року. Модель позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент, може похвалитися як надійною технологічною складовою, так і розширеними програмними можливостями. Так, в основі пристрою знаходиться просунутий інверторний двигун із прямим приводом, який відрізняється підвищеною надійністю, довговічністю та енергоефективністю.
Максимальна ємність барабана пральної машини LG AI DD F4DV509S1E складає 9 кг на цикл прання та 6 кг на цикл сушіння. Передбачено інтелектуальний режим AI DD, в якому система автоматично визначає тип тканини, вагу та інші параметри та залежно від цього задає найбільш оптимальний режим прання. Загалом програмна частина пристрій має у своєму розпорядженні набор з 14 спеціалізованих режимів.
Серед них також варто виділити режим прання парою, який дозволяє впоратися з найбільш складними плямами завдяки глибокому проникненню пари в структуру тканин, а також забезпечує усунення з поверхні одягу до 99% бактерій та алергенів. Програма TurboWash забезпечує повноцінний цикл прання за 59 хвилин завдяки технології струминного полоскання. Панель керування оснащена великим дисплеєм та звичним поворотним регулятором, за допомогою якого вибирається основний режим роботи, але разом з цим передбачена можливість керування пралькою безпосередньо зі смартфона користувача.
Сравнение Пральна машина LG AI DD F4DV509S1E с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину


















