Змішувач Fabiano FKM-50 SS Titanium
- Код товару: 94542
- Модель: FKM-50 SS Titanium
-
3 977 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Змішувач Fabiano FKM-50 SS Titanium
| Вилив | |
| Висота струменя | 191 мм |
| Глибина струменя | 205 мм |
| Кут повороту | 360 ° |
| Поворотний | + |
| Форма | дугоподібний |
| Інше | |
| Висота змішувача | 325 мм |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8232.401.0082; 8232.401.0083; 8232.401.0084; Ще ↓8232.401.0085; 8232.401.0086; 8232.401.0087; 8232.401.0088; 8232.401.0128 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | граніт; нержавіюча сталь (матова) |
| Комплектація | |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Запірний клапан | керамічний |
| Колір | Темно-сірий |
| Призначення | для кухні |
| Тип змішувача | одноважільний (джойстик) |
| Монтаж | |
| Діаметр отворів для встановлення | 35 мм |
| Монтажних отворів | 1 шт. |
| Підведення води | шланги |
| Тип монтажу | настільний (горизонтальний) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




