Скороварка Liberton LPC 6123
- Код товару: 69247
- Модель: LPC 6123
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Скороварка Liberton LPC 6123
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити | 35x33x26 см |
| Дисплей | + |
| Знімна кришка | + |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 23 |
| Колір | червоний |
| Об'єм | 6 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | скороварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; молочна каша; дитяче харчування; йогурт; холодець |
| Режими | вільний режим; розігрів; запікання; тушкування; випічка; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Функціональна скороварка середнього цінового сегмента, яка дасть змогу істотно прискорити і спростити клопоти, пов'язані з щоденним приготуванням їжі. Модель оснащена набором з 23 автоматичних програм і може зварити кашу, суп і холодець, стушкувати м'ясо і овочі, запекти курку і рибу, приготувати дитяче харчування або ж приготувати корисні страви на пару. Все, що потрібно від користувача, — укласти необхідні продукти в ємність для готування і вибрати потрібний режим.
Контролювати процес не обов'язково — по закінченні циклу техніка самостійно відключиться. Скороварка Liberton LPC 6123 оснащена 6-літрової робочої чашею, об'єму якої достатньо для того, щоб нагодувати велику родину. При цьому сама чаша має тефлонове покриття стінок з чудовими антипригарними властивостями, тому для її очищення багато часу не потрібно. Кришка знімається, що робить догляд за приладом більш простим і зручним. Скороварка оснащена термостатом, що забезпечує можливість регулювання температури готування в досить широкому діапазоні, — від 35 до 160 °C. Серед іншого у комплектацію пристрою входить інструкція з експлуатації і кошик для пароварки.













