Скороварка Gorenje GMC6SBK
- Код товару: 92984
- Модель: GMC6SBK
-
4 639 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Скороварка Gorenje GMC6SBK
| Інше | |
| Антипригарне покриття | + |
| Вага | 4.9 кг |
| Габарити | 33х33х31.6 см |
| Дисплей | + |
| Знімна кришка | + |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 8 |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 6 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | мультиварка-скороварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша яловичина гречка; бобові |
| Режими | томління; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | підставка пароварки; кошик пароварки |
| Функції | автоприготування; підтримання температури; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Таймер автовимкнення.
Ця функція дає змогу виставити час, після закінчення якого мультиварка буде автоматично вимкнена. Таким чином вам не доведеться стежити за часом самостійно, а ризик того, що страва через недогляд виявиться «перетриманою» і зіпсованою, зводиться практично до нуля. Автовимкнення за визначенням є в моделях з автоприготуванням страв (див. вище), однак не залежить від нього й може зустрічатися як окрема функція і в досить простих моделях.
— Таймер відстрочки старту.
За допомогою цієї функції можна встановити час автоматичного ввімкнення певної програми в мультиварці. Таким чином можна отримати, наприклад, свіжоприготовлену кашу до сніданку, завантаживши інгредієнти з вечора й виставивши таймер з розрахунком на ранок — це дасть можливість зранку поспати трохи довше, оскільки не доведеться вставати для ввімкнення мультиварки.
— Автоприготування.
Наявність у пристрої програм автоматичного приготування різних страв. Використовувати такі програми часто буває зручніше, ніж регулювати всі параметри вручну; детальніше див. «Програми» вище.
























