Скороварка Rotex REPC57
- Код товару: 84477
- Модель: REPC 57-B
-
2 969 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Скороварка Rotex REPC57
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити | 33х36х33 см |
| Дисплей | + |
| Знімна кришка | + |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 17 |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | скороварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша джем; йогурт; холодець |
| Режими | вільний режим; розігрів; смаження / фритюр; тушкування; випічка; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Функції | автоприготування; таймер автовимкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Скороварка середнього цінового діапазону, примітна набором з 17 програм автоматичного приготування, що дозволяє істотно заощадити час, який зазвичай витрачається на щоденне приготування їжі. Пристрій оснащений зручною панеллю управління, що складається з кнопкових перемикачів, розташованих на вертикальній поверхні корпусу. Між кнопками знаходиться LED-дисплей, за допомогою якого користувач може контролювати процес готування.
Але можна цього і не робити, тому що по завершенні циклу пристрій може відключитися автоматично. Скороварка Rotex REPC57 вміє готувати суп, м'ясо, рибу, крупи, холодець, випічку, хліб, йогурт, варення та інші популярні страви. Крім традиційних режимів смаження, варіння, тушкування та запікання, можна вибрати готування під впливом гарячої пари — вважається, що такий спосіб термічної обробки сприяє кращій збереженості вітамінів і корисних мікроелементів в оброблюваних продуктах. Кошик для пароварки входить в комплектацію. Скороварка важить 4,5 кг і оснащена додатковою кришкою, що забезпечує зручне миття техніки. Робоча чаша об'ємом 5 літрів відрізняється антипригарним тефлоновим покриттям.











