Шурупокрут DeWALT DW268K
- Код товару: 63724
- Модель: DW268K
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Шурупокрут DeWALT DW268K
| Живлення | |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | |
| Вага | 1.4 кг |
| Кількість обертів | 2500 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент | 26 Нм; з регулюванням |
| Реверс | флажковий |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Споживана потужність | 540 Вт |
| Тип пристрою | шурупокрут |
| Патрон | |
| Тип патрона | під біту |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кейс (сумка) |
| Функції | блокування кнопки ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







