Шліфувальна машина Makita BO3711
- Код товару: 25343
- Модель: BO3711
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Шліфувальна машина Makita BO3711
| Комплектація | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Довжина стрічки/листа | 228 мм |
| Додатково | регулятор обертів; підключення пилозбірника |
| Кількість обертів | 4000 – 11000 об/хв |
| Комплектація | пилозбірник |
| Кріплення листа | затискачі |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розміри підошви | 93x185 мм |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Тип | вібраційна |
| Частота коливань | 8000 – 22000 кол/хв |
| Ширина стрічки/листа | 93 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











