Саундбар Sony HT-S20R
- Код товару: 93510
- Модель: HT-S20R
-
12 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар Sony HT-S20R
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| Вага проєктора | 2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 760x52x86 мм |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тилова акустика | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 5.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| Входи | USB A; mini-Jack (3.5 мм); оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Вага сабвуфера | 7 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 192x387x342 мм |
| Потужність сабвуфера | 65 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 355 Вт |
| Потужність тилових колонок | 90 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











