Саундбар Sony HT-A9000
- Код товару: 93511
- Модель: HT-A9000
-
44 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар Sony HT-A9000
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 13 шт. |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS 96/24; DTS HD; DTS ES; DTS X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi; Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Стрімінгові сервіси | Spotify; TIDAL |
| Інше | |
| Вага проєктора | 5.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1300x64x113 мм |
| Маркування виробника | HTA9000.CEL |
| Управління | пульт ДК; зі смартфона; Google Assistant / Amazon Alexa |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | багатоканальний |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| HDMI-вхід | 2 шт. |
| Входи | USB A; оптичний |
| Сабвуфер | |
| Вбудований сабвуфер | + |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 585 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










