Сабвуфер SVS PB-1000 Pro Black Ash
- Код товару: 94410
- Модель: PB-1000 Pro Black Ash
-
54 120 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сабвуфер SVS PB-1000 Pro Black Ash
| Комплектація | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Колір | чорний |
| Призначення | домашній |
| Розташування фазоінвертора | спереду |
| Тип | активний |
| Роз'єми | |
| Виходи | RCA (лінійний) |
| Входи | RCA (LFE); RCA (лінійний) |
| Технічні характеристики | |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Потужність | 325 Вт |
| Розмір динаміка | 12" |
| Частотний діапазон | 17 – 260 Гц |
| Функції | |
| Підключення пасивної АС | + |
| Регульований кросовер | + |
| Регулювання рівня | + |
| Характеристики | |
| Вага | 19.3 кг |
Опис
Усі керування та регулювання здійснюються смартфоном через Bluetooth.











