Саундбар Samsung HW-S700D/UA
- Код товару: 92774
- Модель: HW-S700D/UA
-
15 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Саундбар Samsung HW-S700D/UA
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 7 шт. |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS Virtual:X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi; Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Стрімінгові сервіси | Spotify; TIDAL |
| Інше | |
| Вага проєктора | 1 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 890х38х40 мм |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Управління | пульт ДК; пультом від телевізора; зі смартфона; Google Assistant |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 3.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| HDMI-вхід | 1 шт. |
| Входи | USB A; оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 6 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 205x353x302 мм |
| Діаметр динаміка сабвуфера | 165 мм |
| Потужність сабвуфера | 160 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 90 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















